Дата: 23.05.2024 13:00

Шановні жителі Черняхівської селищної територіальної громади!

Відповідно до п.1,2 ч.2 ст.17 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та п.10 Правил благоустрою населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади, затверджених рішенням Черняхівської селищної ради від 09.12.2022 р., просимо вас як власників або користувачів присадибних ділянок, до 1 червня здійснити прибирання прилеглої до вашого домоволодіння території, а саме - від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

Заходи, які необхідно виконати в цей термін та в подальшому проводити на регулярній основі: прибирання сміття, побутових відходів, будівельних матеріалів, дров, бруду, опалого листя тощо; регулярне знищення бур’янів, викошування трави заввишки більше ніж 10 см, видалення сухостійних дерев та чагарників, видалення сухого та пошкодженого гілля.

Слід зазначити, що за порушення Правил благоустрою складається протокол про адміністративне правопорушення, що передбачене чинним законодавством України та згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладається штраф на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

З 1 червня в громаді працюватимуть мобільні групи з перевірки дотримання Правил благоустрою.

Дякуємо за розуміння.

Давайте спільними зусиллями робити нашу громаду чистою!

Можливо, це малюнок