Вітаємо Надію Григорчук, учительку української мови та літератури Черняхівського ліцею №1, з успішним виступом у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024»!

Дата: 21.05.2024 10:51

Всеукраїнський конкурс «УЧИТЕЛЬ РОКУ» - конкурс професійної майстерності учителів, який проводиться на державному рівні з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

Цього року фінальний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024» у номінації "українська мова та література" відбувався очно у м. Львів, де упродовж 5 днів за перемогу змагалися 12 найкращих учителів України.

Нашу область та громаду представляла Надія Григорчук, учителька української мови та літератури Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради.

На всіх етапах конкурсу Надія Андріївна показала свою ерудованість, професіоналізм, любов до дітей.

Вітаємо умотивовану, відповідальну у професії, талановиту вчительку та яскраву особистість Надію Григорчук з успішним виступом.

Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Нехай кожен день приносить Вам радість і задоволення, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

Нехай Вам щастить у всьому!