На війні загинув Волинчук Юрій Володимирович з Черняхова

Дата: 13.05.2024 11:53

Горе знову прийшло в нашу громаду: на війні загинув ВОЛИНЧУК Юрій Володимирович з Черняхова.

49-річний рядовий Збройних Сил України Юрій Волинчук став у стрій захисників Вітчизни у січні цього року. На превеликий жаль, 08 травня 2024 року поблизу н.п. Макарівка Волноваського району Донецької області Герой загинув під час бою з окупантами.

Черняхівська селищна рада і вся громада висловлюють щирі співчуття доньці та усім рідним полеглого Героя.

Про час та місце прощання із полеглим воїном Юрієм Волинчуком повідомимо додатково.