13 травня - День пам’яті Віталія Рудого

Дата: 13.05.2024 08:30

Сержант Збройних Сил України Віталій Рудий з смт Головине загинув 13 травня 2014 року на околиці населеного пункту Октябрське Слов’янського району Донецької області.

Віталій Валентинович був призваний до військової служби під час чергової мобілізації у зв’язку з подіями на сході України у березні 2014 року. У складі військової частини 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗСУ був направлений у Донецьку область для участі в антитерористичній операції.

13-го травня, близько 12:30 на околиці села Октябрське (Слов’янський район), що за 20 км від Краматорська, під час руху колона десантників, яка супроводжувала розрахунки 82-мм мінометів та продовольство на блок-пости, була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій з гранатометів та щільним прицільним вогнем зі стрілецької зброї...

Указом президента України № 599/2014 від 19.07.2014 р., “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, Віталій нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

З того часу минуло вже десять років, а біль та туга так і не згасають у наших серцях. ПАМ`ЯТАЄМО!

Вічна пам`ять Героям!