Дата: 13.05.2024 08:00

Вітаємо з Днем народження Ігоря Білоуса - діловода Жадьківського старостинського округу, який нині захищає Україну від окупантів.

Шановний Ігорю Володимировичу!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, міцне здоров’я та достаток. Невичерпної енергії, стійкості та мирного неба над головою! Нехай кожна мить буде наповнена позитивом, а настрій завжди залишається непереможним.

Дякуємо за захист, за мужність та відвагу! Божої опіки Вам та щасливого повернення додому з Перемогою!