Прийміть вітання з Днем матері!

Дата: 12.05.2024 10:00

Дорогі жінки, матері, бабусі!

Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Кожній мамі дякуємо за любов, турботу і підтримку, за щедрість душі. Усім, хто своє любляче серце присвятив дітям – рідним, чи тим, яких прийняли в свої обійми як рідних – сьогодні усі найніжніші слова для вас.

Дякуємо та вклоняємося всім матерям, чиї сини і дочки зараз стали на захист України. Дякуємо за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов. Нехай вас Бог береже та допоможе дочекатись з війни своїх дітей! Щиро співчуваємо тим мамам, які ніколи вже не зможуть обійняти своїх найдорожчих…Хай Господь дасть сили жити попри весь біль пораненого материнського серця.

Здоров’я всім вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від дітей, а від Всевишнього – благословення! Радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Миру, довгожданої Перемоги та злагоди нашій країні!

Наталія РЕВЧУК,

Черняхівський селищний голова