В с.Мала Горбаша Черняхівської громади попрощались із полеглим Героєм Логвинчуком Іваном Аркадійовичем

Дата: 07.05.2024 16:40

В с.Мала Горбаша Черняхівської громади попрощались із полеглим Героєм ЛОГВИНЧУКОМ Іваном Аркадійовичем, який загинув 03 квітня 2024 року біля н.п. Роботине Запорізької області.

Івана Аркадійовича в його рідному селі, де провів усе життя, пам'ятають завжди життєрадісним, людяним, добрим, надійним. Людиною з великим серцем. Його поважали всі, хто знав. Чоловік мріяв, щоб Україна була вільною і незалежною, тому мужньо захищав свою країну в складі ЗСУ.

Сьогодні односельці разом з духовенством, керівниками громади та старостою Великогорбашівського старостинського округу зустріли Воїна, який повернувся з війни на щиті. Перед світлою пам'яттю Героя кожен схилив чоло і став на коліна, дякуючи за мужність, незламність і захист.

З військовими почестями полеглого захисника поховали на місцевому кладовищі.

Черняхівська селищна рада і вся громада висловлюють співчуття рідним і близьким Героя.

Низький уклін нашому Воїну-захиснику! Світла та вічна памʼять!