02 травня - День пам'яті Івана Пилипчука

Дата: 02.05.2024 08:00

На зображенні може бути: 1 особа

Іван Пилипчук народився 31 березня 1977 року в с.Бежів Черняхівського району Житомирської області. В 1978 році сім’я переїхала в м.Ужгород.

В 1994 році Іван Володимирович був призваний на строкову військову службу, десантні війська. Після служби проживав у м.Херсон, пізніше життєва дорога знову повернула Івана Пилипчука до дому, в якому народився, - він повернувся в с.Бежів.

Іван Володимирович був гарним сином, люблячим чоловіком, який завжди дбав про своїх рідних.

На момент повномасштабного вторгнення рашистів, у лютому 2022 року, Іван Володимирович був у своєї сестри в с.Радянськ, Олешківського району Херсонської області. У квітні 2022 року вони змогли виїхати з окупації у м.Чернівці, де чоловік пішов добровольцем у Чернівецьким МТЦК та СП і 22 квітня вступив до лав Збройних Сил України, щоб боронити свою державу від ворогів.

Багато важких боїв пройшов солдат Іван Пилипчук на східному фронті. На жаль, рік тому, 02 травня 2023 року, на передовій, у с.Макіївка Сватівського району Луганської області, Герой поліг смертю хоробрих.

Вічна пам'ять захиснику України!

Вічна пам'ять усім полеглим Героям!

ПАМ'ЯТАЄМО!