Назавжди лишися 20-річним: в с.Дівочки Черняхівської громади попрощались із Героєм Андрієм Пехом

Дата: 01.05.2024 17:03

Ще одне життя, яке перервав ворог, сьогодні оплакують жителі нашої громади. Солдат Пех Андрій Васильович загинув 26 квітня 2024 року поблизу н.п. Терни Краматорського району Донецької області.

Активний, життєрадісний юнак ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди. Радував своїх близьких, друзів. Він був ще молодим, але прийняв для себе доросле рішення - обрав службу в ЗСУ за контрактом. Маючи батька-воїна, Андрій мав взірець справжнього чоловіка - мужнього, відважного, незламного.

Однак, його життєвий політ обірвала безжальна війна. Від страшної звістки потемнів світ для родини нашого Героя і для всіх, хто знав молодого воїна. Земляки зустрічали траурний кортеж на колінах. Схиливши у скорботі голови та вклонившись безсмертному подвигу, віддати шану полеглому Герою прийшли рідні, близькі, керівники громади і Дівочківського старостинського округу, духовенство і побратими. З військовими почестями солдата Андрія Пеха поховали на місцевому кладовищі.

Вічна та світла пам'ять Герою!

Допоки ми будемо жити, ми пам’ятатимемо його подвиг.