Збірна команда громади «Черняхівська інтелігенція" - переможець ХІІІ обласного інтелектуального конкурсу юних істориків! Вітаємо!

Дата: 30.04.2024 09:10

29 квітня2024 року на базі Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради відбувся ХІІІ обласний інтелектуальний конкурс юних істориків. Черняхівську громаду представляла збірна команда здобувачів освіти Черняхівських ліцеїв №1 та №2.

Під час семи напружених інтелектуальних боїв конкурсанти обговорювали питання, що стосувалися, зокрема, колоніалізму, Берестейської унії 1596 року, діяльності Львівського православного братства та митрополита Петра Могили, опору української інтелігенції радянському режиму, визволення останніх політичних в’язнів у СРСР.

За результатами конкурсу перше місце виборола команда Черняхівської громади «Черняхівська інтелігенція".

Вітаємо учнів: Жеревко Софії, Дорошенко Ульяни, Стеценко Юлії (Черняхівський ліцей №1), Войтовича Олександра, Тищенка Даніела, Дідіва Назара (Черняхівський ліцей №2).

Педагогічні керівники-тренери команди: Іщенко Сергій Володимирович, вчитель історії, правознавства та громадянської освіти Черняхівського ліцею №2 та Нонік Наталія Леонідівна, вчитель історії Черняхівського ліцею №1.

Ви - гордість нашої громади!

Щиро вітаємо з перемогою!