30 квітня - День пам`яті Володимира Яненка

Дата: 30.04.2024 08:00

Сьогодні минає два роки, відколи під час участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії поблизу Авдіївки Донецької області загинув житель с.Малинівка Черняхівської громади Яненко Володимир Віталійович.

Він був люблячим сином, а для друзів і знайомих - добрим і відповідальним товаришем. Чоловік мав мирну професію - працював на місцевому сільгосппідприємстві. Однак, коли до рідної країни вдерлись окупанти, Володимир Віталійович без вагань пішов на фронт - захищати свою землю і всіх нас від ворогів.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Яненка Володимира Віталійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вклонімось світлій пам`яті Героя! Щирі співчуття рідним.

ПАМ`ЯТАЄМО!