Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради

Дата: 26.04.2024 15:37

В останній четвер місяця, 25 квітня, під головуванням Наталії Ревчук відбулось чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

Під час роботи члени виконавчого комітету розглянули  питання, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.

Про схвалення проєкту Програми зайнятості населення Черняхівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки поінформувала директор Черняхівського відділу Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості Олена Пашинська.

Керівники комунальних підприємств поінформували про стан охоплення населення громади договорами на вивезення рідких та твердих побутових відходів.

Розглянули питання, які стосувалися  підготовки об’єктів соціальної сфери та комунального господарства Черняхівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років; про забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» за 1-й квартал 2024 року.

Затвердили План проведення культурно-масових заходів на території громади у травні 2024 року.

Члени виконавчого комітету підтримали проєкти рішень «Про встановлення плати за користування торговим місцем на ринку філії «Черняхівський селищний ринок» комунального підприємства «Черняхів-Добробут» Черняхівської селищної ради»; «Про затвердження переліку та тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради в новій редакції».

Погодили режим роботи магазину «Продукти-440» ТОВ «АТБ-МАРКЕТ».

Розглянули питання «Про надання дозволу на вчинення правочину» та «Про видачу ордерів на жилі приміщення».

Підтримали члени виконкому і питання, які стосуються соціального захисту населення. Зокрема, – це надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, відповідно до звернень; затвердження висновку органу опіки  і піклування щодо розв’язання спору з питання щодо позбавлення батьківських прав.