Пам`яті Воїна. Юрковець Валерій Анатолійович

Дата: 22.04.2024 16:51

ЮРКОВЕЦЬ Валерій Анатолійович

сержант

01.10.1971 – 06.03.2024 рр.

Валерій Юрковець народився 01 жовтня 1971 року в селі Велика Горбаша Черняхівського району Житомирської області.

У перший клас Валерій пішов у школу №211 в м.Київ. В 1988 році, після закінчення середньої школи, вступив на навчання до Київського індустріального технікуму. Потім була строкова служба в армії, спочатку в м.Барановичі (Республіка Білорусь), згодом – у Вільнюсі  (Литва). Брав участь у військовому конфлікті в Нагірному Карабасі.

Після демобілізації повернувся в Україну. Деякий час працював в правоохоронних органах. Потім – на підприємстві з виготовлення меблів. Виховував сина.

У січні 2024 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Сержант ЗСУ Валерій Юрковець загинув під час виконання бойового завдання 06 березня 2024 року поблизу н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області. Похований Герой на малій Батьківщині - в с.Велика Горбаша Черняхівської громади.

Вічна пам`ять Герою!