В Черняхівській громаді відбувся ІІІ районний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з черлідингу. ФОТО

Дата: 19.04.2024 15:04

В Черняхівській громаді відбувся ІІІ районний етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з черлідингу. Справжнє свято грації і таланту пройшло на базі Черняхівського ліцею №1.

Привітали юних спортсменок та їхніх наставників начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РДА Ярослава Журавель, керуючий справами виконавчого комітету Черняхівської селищної ради Василь Чечко, начальник Житомирського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Володимир Зорнік, президент Федерації чирліденгу та чирспорту України Андрій Боляк, голова технічного комітету Федерації чирлідингу та чирспорту України Наталія Боляк.

Пам'ять полеглих захисників України всі вшанували хвилиною мовчання, дякуючи воїнам за захист.

Найкращі 20 команд з Житомирського району сьогодні продемонстрували свою нестримну енергію, чудову техніку та позитивні емоції, які запалювали кожного присутнього.

Переможцями, за рішенням журі, визнано команду Коднянського ліцею Станишівської громади. На другому місці – команда ліцею №36 м. Житомира. Бронзові призери – черлідерки Черняхівського ліцею №1 .

Від щирого серця вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо подальших успіхів та вражаючих досягнень!

Дякуємо нашим захисникам за можливість бачити усмішки наших дітей!