Команда дівчат Черняхівського ліцею №2 - срібні призери районного етапу змагань з волейболу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»!

Дата: 18.04.2024 11:47

Фото без описуФото без опису

Відкриваючи змагання за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка, керівник апарату районної адміністрації Сергій Кривонос відзначив: «Спорт – це те, що об’єднує нас, особливо в складні часи, коли триває війна. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це не лише змагання на спортивному майданчику, а й те, що робить нас ще сильнішими. Діти вчаться важливим життєвим урокам через гру та співпрацю».

Участь у фінальному змаганні районного етапу взяли команди Черняхівського ліцею №2, Коростишівського ліцею №9 ім. О.Ольжича, Привітівського ліцею (Любарська громада), Ліцею №27 м. Житомир і Попільнянського ліцею.

Професійне суддівство вела багаторазова чемпіонка Житомирської області з волейболу Ткачук Дарина.

У запеклій боротьбі на спортивному майданчику перемогли гравці команди ліцею №27 м. Житомир. Срібним призером стала команда Черняхівський ліцей №2 Черняхівської громади, бронзовим - Привітівського ліцею Любарської громади.

Ми щиро дякуємо всім учасникам, спортсменам, тренерам та організаторам спортивних змагань за їхній неймовірний внесок і старання! Ваша відданість спорту, наполеглива праця, тренування, участь у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» надихають і підтримують дух перемоги.

Бажаємо натхнення, успіхів та нових досягнень у майбутніх змаганнях!

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #scl #scl_zhytomyrregion

Джерело: офіційний сайт Житомирської РДА