Вітаємо призерку фінального (ІV) етапу ХХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Аріну Шмалій!

Дата: 12.04.2024 15:05

Вітаємо з ІІІ місцем у фінальному (ІV) етапі ХХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Аріну Шмалій, ученицю 6 класу Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради!

Аріна гідно представила на всеукраїнському рівні нашу Черняхівську селищну територіальну громаду, Житомирський район та Житомирську область.

Зичимо й надалі досягати високих результатів у навчанні, у різноманітних конкурсах. Ми пишаємося нашими талановитими здобувачами освіти! Щиро дякуємо Надії Андріївні Григорчук, учителю-наставнику, за підготовку до Конкурсу, батькам – за підтримку, розвиток здібностей дитини.

Міцного здоров’я, здійснення мрій та бажань, і, безперечно, ПЕРЕМОГИ рідної України у війні з рф.