Відбувся районний зональний етап змагань з волейболу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 08.04.2024 08:29

У п`ятницю, 5 квітня, відбувся районний зональний етап змагань з волейболу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Вітаємо збірну команду дівчат Черняхівського ліцею №2 Черняхівської селищної ради з І місцем в серед дівчат Курнинської, Хорошівської, Пулинської, Новоборівської та Черняхівської територіальних громад та їх тренерів Василя Євпака і Олександра Костюка!

Учасників змагань привітали виконуюча обов'язки начальника відділу освіти, молоді і спорту Черняхівської селищної ради Надія Кирийчук, директор Черняхівського ліцею №2 Валентина Каллер і головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Світлана Колядич.

Вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну!

Черлідерки, вітаючи спортсменів та глядачів, своїм танцем подарували гарні емоції та надихнули на результативну гру.

Команди отримали солодощі від Черняхівської селищної голови Наталії Ревчук, за це їй щиро дякують.

Дякуємо ЗСУ за можливість молодому поколінню розвиватись і брати участь у змаганнях.