Змагання з черлідингу в залік спартакіади педагогічних працівників Черняхівщини. ВІДЕО

Дата: 04.04.2024 15:30

Справжній професіонал – це той, хто упевнено приймає виклики, не боїться подивитися в очі незвіданому, здатен експериментувати й самовдосконалюватися в праці. Саме такими особистісними характеристиками володіють педагоги Черняхівщини, що зважилися на участь у змаганнях з черлідингу в залік спартакіади педагогічних працівників.

Власну спортивну майстерність, відмінне відчуття музичного ритму, граційність, видовищність виступів, роботу всієї команди та любов до спорту продемонстрували 5 команд закладів освіти громади 29 березня 2024 року.   ВІДЕО

Справжня феєрія свята панувала на спортивному майданчику Черняхівського ліцею №1, у стінах якого й проходили змагання з цього виду спорту. Адже черлідинг - різновид спорту, що поєднує в собі елементи шоу та гімнастики, танців і акробатики.

Під час відкриття змагань з вітальним словом виступили секретар селищної ради Тетяна Тарнавська та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Надія Кирийчук.

Хвилиною мовчання присутні вшанували воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну від російського агресора.

Педагоги Черняхівського ліцею №1, Черняхівського ліцею №2, Головинського ліцею, Андріївського ліцею, Селянщинського ліцею подарували глядачам позитивні враження та неймовірно драйвову атмосферу.

Педагоги показали, що дружній, згуртований колектив може досягти будь – якої поставленої мети. Тріумф на цих змаганнях святкували всі п'ять команд.

За підтримки селищного голови Наталії Ревчук кожна команда отримала матеріальну винагороду.

Пишаємося вами, дорогі педагоги! Зичимо міцного здоров'я, спортивного ентузіазму, нових вагомих здобутків у підкоренні спортивних вершин, вдалих знахідок та успішних звершень! Нехай кожен робочий день буде забарвлений натхненням, позитивом та оптимізмом!

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради