Черняхів прощався із Героєм Сергієм Горбатюком

Дата: 03.04.2024 14:40

Сьогодні Черняхів прощався із Сергієм ГОРБАТЮКОМ - Героєм, який за покликом серця захищав Україну з першого дня повномасштабного вторгнення.

Про черняхівця Сергія Горбатюка - тільки позитивні слова як про порядну людину, люблячого сина, батька і брата, відповідального товариша, надійного побратима і вірного сина України. Таким його знали усі. Таким залишиться в пам'яті поколінь вдячних земляків.

Старший сержант Сергій Горбатюк пройшов багато гарячих точок фронту. Для побратимів був надійною підтримкою: йому довіряли, з ним без вагань ішли у бій.

Життєвий політ відважного воїна обірвала чергова вогнева атака ворога. Численні важкі поранення, шпиталь, надія на диво, якого, на превеликий жаль, не сталося: 30 березня серце Героя зупинилось назавжди.

Прощалися з Героєм рідні, друзі, земляки, представники влади та духовенства, волонтери, небайдужі жителі громади спочатку біля його будинку, потім у Кафедральному храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері.

З військовими почестями захисника України поховали на кладовищі в селищі Черняхів.

Дякуємо воїнові за подвиг! Тепер Герой навічно з небесною вартою, а над його могилою майорить синьо-жовтий стяг.

Вічна пам’ять і шана Герою!