В КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» отримали технічні засоби реабілітації для розширення пункту прокату

Дата: 01.04.2024 15:46

Завдяки співпраці Черняхівської селищної ради з Міжнародною організацією з міграції 29 березня 2024 року в рамках реалізації проєкту «Покращення надання соціальних послуг незахищеним верствам населення Черняхівської громади» наша громада отримала технічні засоби реабілітації для розширення пункту прокату, який функціонує на базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Черняхівської селищної ради.

На першому етапі установою отримані палиці, милиці, ходунки переставні та ходунки-ролер, стільці із санітарним оснащенням. Даними засобами реабілітації зможуть скористатись жителі громади, які не мають групи інвалідності та потребують використання технічних засобів реабілітації відповідно медичних висновків для тимчасового користування.

Незабаром будуть наступні етапи реалізації проєкту.