Житомирське районне управління ГУ ДСНС України у Житомирській області інформує: правила пожежної безпеки під час Великодня

Дата: 01.04.2024 14:20

З метою покращення стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів, задіяних до проведення святкових заходів з відзначення Великодня, відповідно до листа Житомирського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області, рекомендуємо керівникам релігійних установ розташованих на території громади:

1. Вжити вичерпних заходів щодо усунення порушень вимож пожежної, техногенної безпеки на об’єктах.

2. Першочергово і невідкладно провести роботу щодо приведення у відповідність до вимог правил і норм у сфері пожежної безпеки систем протипожежного захисту, шляхів евакуації.

3. З прихожанами релігійних установ провести відповідну роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання протипожежних вимог та порядку дій під час сигналу ”ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”.

4. Забезпечити встановлення підсвічників, у яких використовується відкритий вогонь, на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити (проекція габаритів на підлогу, стіни) не менше ніж на 0,5 м. Конструкції підсвічників повинні виключати можливість самовипадання свічок.

5. Під час проведення богослужінь у темний час доби, територію навколо культових споруд забезпечити освітленням.

6. Двері евакуаційних виходів під час проведення богослужінь не зачиняти на запори.

7. Після проведення богослужінь перевірити, щоб усі свічки та пристрої культового призначення, у яких використовується відкритий вогонь, були погашеними.