Роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ продовжуються

Дата: 29.03.2024 15:43

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ – одне з актуальних проблемних питань Черняхівської територіальної громади, адже кожного року їхня кількість через безвідповідальних громадян збільшується. Незважаючи на усі попередження щодо небезпеки утворень стихійних сміттєзвалищ, люди продовжують виносити сміття у необлаштовані для цього місця, наприклад, на поля, до пустуючих будинків, у лісопосадки чи ліс. Хоча всі розуміють, що це отрута для здоров’я усіх живих істот.

Тому від початку року та по теперішній час Черняхівською селищною радою здійснюються роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ по старостинських округах Черняхівської громади

У ході здійснення комплексу заходів із благоустрою із залученням спецтехніки, наданої в рамках проекту USAID «ГОВЕРЛА», було ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалище на територіях Андріївського, Пекарщинського, Селецького, Жадьківського, Салівського старостинських округів.

Закликаємо мешканців не бути байдужими до власного здоров’я і дотримуватися санітарних норм вивезення відходів у відведені для цього місця, адже стихійні сміттєзвалища – це загроза довкіллю, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас.

Відділ ЖКГ, інфраструктури та благоустрою