Громадські обговорення Стратегії розвитку Черняхівської громади

Дата: 29.03.2024 08:38

28 березня 2024 року в Черняхівській селищній раді відбулися громадські обговорення стратегічних документів для розвитку громади:

• Профілю Черняхівської селищної територіальної громади;
  • Проєкту Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року
  • Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 роки;
  • Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року.

Ці документи напрацьовано за підтримки: Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»  та Петра Пивовара - експерта проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізується ГО «Ендшпіль» через HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Участь у обговоренні взяли члени робочої групи, керівники структурних підрозділів виконавчих органів ради, депутати селищної ради, активні мешканці громади, представники освітніх та медичних закладів.