Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.03.2024 12:48

Чергове засідання виконавчого комітету під керівництвом Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук відбулось сьогодні, 28 березня.

Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

Про план заходів по наведенню належного санітарного стану в населених пунктах Черняхівської селищної територіальної громади, який традиційно проводиться щовесни, поінформувала Тетяна Гапій – начальник відділу ЖКГ та благоустрою селищної ради.

Члени виконавчого комітету погодили надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою (розкриття земельного покриття) для прокладання водопропускної труби за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Черняхів, вул. Залізнична, 5Н.

Усі присутні заслухали звіт про роботу директора комунального підприємства «Черняхів-Добробут» селищної ради Сергія Проценка за підсумками 2023 року. Роботу керівника комунального підприємства члени виконавчого комітету визнали незадовільною. Відтак не підтримали озвучений звіт директора.

З планом проведення культурно-масових заходів на території громади в квітні 2024 року ознайомив Павло Гринь – начальник відділу культури та туризму селищної ради.

Про необхідність внесення змін до рішення виконавчого комітету Черняхівської селищної ради від 28.10.2021 року № 148 «Про затвердження складу комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації» повідомив Олександр Трохимчук – начальник відділу соціального захисту.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами поінформувала Світлана Купчук – начальник відділу містобудування та архітектури.

Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території селищної ради повідомив Сергій Герасимчук – начальник відділу цивільного захисту.

Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав поінформувала Руслана Іщенко – начальник служби у справах дітей.

Василь Чечко – керуючий справами виконавчого комітету – поінформував присутніх з таких питань:

• Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2024 року.
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про передачу в приватну власність квартири.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування Черняхівської селищної ради.
  • Про взяття на квартирний облік.
  • Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.