Дата: 20.03.2024 12:46

В бібліотеках Черняхівської громади проходив екологічний конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

Мета конкурсу - привернення уваги до проблеми знищення природи України в результаті війни, виховання у дітей бережливого ставлення до природи та довкілля, розкриття в їхній творчості прагнення до відновлення і збереження природних ресурсів у світі та в Україні зокрема.

Учасники - діти до 18 років у 3-х вікових категоріях:

- дошкільники та учні 1-4 класів;

- учні 5-8 класів;

- учні 9-11 класів.

За умовами конкурсу учасники мали можливість обрати тематичний напрямок роботи, а саме:

• «Вплив війни на природу України»;

• «Природа у твоїй улюбленій книжці»;

• «ЕКО-свідомість – запорука майбутнього»;

• «Відновлення і збереження природи України».

Загалом на конкурс надійшло 23 індивідуальні роботи, в яких юні художники закликали осмислити проблеми знищення природи України в результаті війни, представили власне бачення майбутнього Землі, небезпеку для довкілля.

Висловлюємо подяку усім учасникам. Ви неймовірно талановиті! Ваші роботи наповнені глибоким розумінням теми, турботою про рідну землю і нашу планету.

З радістю оголошуємо імена переможців:

• читачі-дошкільники та учні 1-4 класів:

І місце

• Андрій Концидайло, с. Пекарщина,тематичний напрям «Природа у твоїй улюбленій книжці»,

• Єва Ревчук, с. Дівочки, тематичний напрям «ЕКО-свідомість – запорука майбутнього».

ІІ місце

• Анна Ребезюк, с. Головине, тематичний напрям «Природа в твоїй улюбленій книжці»,

• Віка Давидчук, с. Сліпчиці, тематичний напрям «Відновлення і збереження природи України».

ІІІ місце

• Ангеліна Гуцалюк, с. Горбулів, тематичний напрям «Природа в твоїй улюбленій книжці»,

• Крістіна Кріпак, с. Новосілка, тематичний напрям «Природа в твоїй улюбленій книжці».

• читачі-учні 5-8 класів:

І місце

• Світлана Хробуст, с.Горбулів, тематичний напрям «ЕКО-свідомість – запорука майбутнього»,

• Аліна Брузда, с.Головине, тематичний напрям «Відновлення і збереження природи України»,

• Вероніка Черкова, с.Сліпчиці, тематичний напрям «Вплив війни на природу України».

ІІ місце

• Аліна Фещук, с Дівочки, тематичний напрям «ЕКО-свідомість – запорука майбутнього»,

• Маріанна Корзун, с. Селянщина, тематичний напрям «Вплив війни на природу України»,

• Мальвіна Ковтонюк , с. Браженка, тематичний напрям «Відновлення і збереження природи України».

ІІІ місце

• Катерина Забродська, с. Жадьки, тематичний напрям «ЕКО-свідомість – запорука майбутнього

• читачі-учні 9-11 класів

І місце

• Анастасія Поліщук, с. Бежів, тематичний напрям «Вплив війни на природу України».

Щиро вітаємо переможців і сподіваємося, що це досягнення надихне їх до подальших творчих звершень! Роботи учасників, які посіли І місце в різних вікових категоріях, будуть надіслані до Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва для проходження другого туру конкурсу.