Доброволець – герой сьогодення!

Дата: 18.03.2024 12:50

У День українського добровольця ліцеїсти завітали на гостини до "Ветеранського хабу" на зустріч зі старшим сержантом Тарасом Калинюком.

Голова Черняхівської організації ветеранів Констянтин Мікушин радо вітав бібліотекарів, вчителів та учнів 7-А та 8-А Черняхівського ліцею №1. Констянтин Борисович познайомив школярів з історією заснування Дня добровольця та розповів про військовослужбовців, які з першого дня війни й донині залишили в минулому комфортне мирне життя та пішли боронити Батьківщину.

Саме так вчинив Тарас Калинюк, покинувши мирну професію за кордоном, повернувся до рідного села на Івано-Франківщині та записався добровольцем до лав ЗСУ. Службу проходив у піхотному та артилерійському підрозділах 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, брав участь у пекельних боях за Авдіївку. Воїн розповів дітям про свій бойовий досвід та наголосив на важливості навчання, адже сам він у минулому - вчитель інформатики. Ліцеїсти із захопленням слухали військових та ставили багато питань.

Після бесіди гості хабу передали захисникам листівки із побажаннями та словами підтримки. Діти емоційно дякували та обіймалися з воїном.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять усіх захисників, які віддали своє життя за цілісність української держави.

Добровольці в ЗСУ – ви найкращі з найкращих!

Дякуємо вам за кожен світанок, який ми зустрічаємо! Дякуємо за мужність і віримо в Перемогу України!

Джерело: Черняхівська центральна бібліотека