Відбувся концерт Студії сучасного танцю DREAM STAR «ВІЛЬНІ ТАНЦЕМ»

Дата: 08.03.2024 12:48

В Черняхові 7 березня відбувся концерт Студії сучасного танцю DREAM STAR «ВІЛЬНІ ТАНЦЕМ».

Юні танцівники показали різноманітні хореографічні композиції, які були втіленням етнічних особливостей тієї чи іншої країни. За допомогою свого таланту, учні студії змогли показати нелегкий час,в якому перебуває наша держава.

"Ми дякуємо нашим захисникам, які дають змогу розвиватись дітям та доносити до глядача болючі теми сьогодення. Студія висловлює подяку всім глядачам за велику підтримку підростаючого покоління. Величезну подяку висловлюємо батькам, які є опорою та підтримкою нашої студії." - йдеться у повідомленні керівника студії Андрія Кукшина на його сторінці в соцмережі.

Вихованці студії своїм талантом назбирали 8198 гривень, які будуть передані на підтримку ЗСУ.