Відбулися змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» серед школярів 1-4 класів Черняхівської громади

Дата: 07.03.2024 08:15

В середу, 06 березня 2024 року, на базі Черняхівського ліцею №1 пройшли змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» серед школярів 1-4 класів громади. Змагання організовані відділом освіти, молоді та спорту за підтримки Черняхівської селищної ради

Перед початком змагань всі присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та подякували за їх щоденний захист, за можливість організовувати та проводити такі змагання.

В естафетах та рухових командних іграх змагалися 9 команд (72 учні). Змагання пройшли в дружній атмосфері. Діти отримали заряд енергії та гарні емоції.

За результатами ігор було визначено переможців та призерів:

І місце – Черняхівський ліцей №1,

ІІ місце – Черняхівський ліцей №2,

ІІІ місце – Жадьківський ліцей.

Щиро вітаємо всіх учнів та їх педагогів з успішними виступами та бажаємо легких і цікавих тренувань, вдосконалення навичок та технік виконання вправ для гідних виступів на наступних етапах змагань.