В рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат Черняхівської громади

Дата: 04.03.2024 08:33

Весна розпочалась активно: 01 березня 2024 року в Черняхівському ліцеї №2 у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат Черняхівської громади.

«Пліч-о-пліч» - це змагання серед учнів України під гаслом «Переможемо разом», метою яких є збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Команди баскетболістів привітали селищний голова Наталія Ревчук та заступник голови Андрій Ющенко.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв, які боролися за Україну з російськими окупантами.

Під час змагань панувала особлива потужна атмосфера – від енергії школярів, здавалося, ось-ось зірве дах будівлі! Та й зрозуміло: накал протистояння і жага до перемоги. А як поводилися вболівальники! Це окрема потужна лавина, яка знесе все на своєму шляху! Після напруженої боротьби перемогу здобули команди юнаків та дівчат Черняхівського ліцею номер два.

Дякуємо ЗСУ, що маємо змогу працювати, а юним спортсменам та вчителям фізичної культури за організацію та підготовку учнів до участі у змаганнях.