В Черняхові завершився II етап змагань з волейболу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.03.2024 08:08

Сьогодні, 29 лютого, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувся II етап змагань з волейболу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Черняхівської громади.

Під час відкриття змагань присутні подякували ЗСУ за можливість проводити такі зустрічі. Пам’ять полеглих захисників вшанували хвилиною мовчання.

Привітали спортсменів та їхніх наставників Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, заступник селищного голови Андрій Ющенко, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Надія Кирийчук, головний спеціаліст відділу освіти Світлана Колядич та директор ліцею №1 Вікторія Пироговська.

«Спорт об’єднує та надихає на нові досягнення, зміцнює здоров’я та укріплює силу духу. Все це важливо для молодого покоління українців. Нехай спортивний дух завжди єднає усіх у прагненні до перемоги!» - звернулася до присутніх Наталія Ревчук, яка також подякувала захисникам України за можливість проводити такі зустрічі для наших дітей, а усім учасникам та організаторам змагань – за дружню атмосферу і спортивний азарт.

Ігри відбулися на базі двох ліцеїв у Черняхові. Двобої були запеклими, інтригуючими та динамічними.

У чесній боротьбі перемогу отримали команди юнаків:

І місце – Черняхівський ліцей №1,

ІІ – Черняхівський ліцей №2,

ІІІ – Головинський ліцей.

Серед дівчат у волейболі найкращими стали:

І місце – Черняхівський ліцей №2,

ІІ – Черняхівський ліцей №1,

ІІІ – Головинський ліцей.

Вітаємо чемпіонів за волю до перемоги!

Дякуємо нашим захисникам за можливість змагатися, навчатися, мріяти!

Разом до перемоги!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги