П’ять педагогів нашої громади увійшли в дванадцятку кращих на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

Дата: 29.02.2024 16:36

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, який проводиться на державному рівні на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року» з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

«Учитель року – 2024» проходить у чотирьох номінаціях, а саме: «Географія», «Фізика», «Українська мова та література», «Образотворче мистецтво». Після відбіркового етапу п’ять педагогів нашої громади увійшли в дванадцятку кращих у нашій області.

Це:

• Янович Ольга Антонівна – вчителька географії Головинського ліцею Черняхівської селищної ради;

• Кирийчук Олеся Василівна – вчителька фізики, математики Черняхівського ліцею № 2 Черняхівської селищної ради;

• Григорчук Надія Андріївна – вчителька української мови та літератури Черняхівського ліцею № 1 Черняхівської селищної ради;

• Лисюк Людмила Анатоліївна        – вчителька української мови та літератури Головинського ліцею Черняхівської селищної ради;

• Юхимчук Олена Вікторівна – вчителька української мови та літератури Андріївського ліцею Черняхівської селищної ради.

Вчителька української мови та літератури Черняхівського ліцею № 1 Григорчук Надія Андріївна стала переможницею обласного етапу конкурсу і представлятиме нашу громаду та Житомирську область на всеукраїнському етапі.

Лисюк Людмила Анатоліївна з Головинського ліцею увійшла у п’ятірку кращих педагогів області.

Вітаємо всіх конкурсанток з такими гарними результатами, а переможниці бажаємо нових успіхів у подоланні наступної вершини педагогічного олімпу! Дякуємо за працю!