Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.02.2024 14:26

У четвер, 29 лютого, за участі селищного голови Наталії Ревчук пройшло чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

В ході роботи члени виконавчого комітету розглянули такі питання порядку денного:

1. Звіт про роботу в.о. директора комунального підприємства «Головине-Добробут» селищної ради Тетяни КРАСНОБОКОЇ за підсумками 2023 року.
  2. Про затвердження Плану проведення культурно-масових заходів на території громади в березні 2024 року.
  3. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  4. Про затвердження плану заходів щодо забезпечення надходжень до бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2024 рік та плану заходів щодо ефективного використання бюджетних коштів на 2024 рік.
  5. Про проведення IІІ спартакіади серед посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів та керівників комунальних установ, організацій та підприємств Черняхівської селищної ради, присвяченої Дню місцевого самоврядування.
  6. Про закріплення житла за неповнолітніми.
  7. Про зняття з квартирного обліку.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 04.05.2023 № 51 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Черняхівської селищної територіальної громади».
  9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Черняхівської селищної ради.
  10. Про призначення опікуна над недієздатною особою.
  11. Про надання дозволу на вчинення правочину.
  12. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.
  13. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.

З урахуванням рекомендацій членів виконавчого комітету, з селищного бюджету для надання матеріальної допомоги жителям Черняхівської громади було виділено 205 500 грн, з яких 60 тис.грн - на протезування захиснику, жителю громади, який втратив кінцівку під час проходження військової служби.

З прийнятими рішеннями, у встановлений чинним законодавством термін, можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Черняхівської громади за покликаннямhttps://chernyahivska-gromada.gov.ua/2024-rik-14-28-03-01-01-2024/ .