Громадські обговорення Стратегії розвитку Черняхівської громади

Дата: 27.02.2024 16:54

27 лютого 2024 року в Черняхівській селищній раді відбулися громадські обговорення трьох ключових документів для розвитку громади:

• проєкту Стратегії розвитку Черняхівської громади на період до 2027 року;
  • Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки;
  • Соціально-екологічної оцінки проекту Стратегії розвитку громади.

Ці документи напрацьовано за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та експерта проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей», що реалізується ГО «Ендшпіль» через HOVERLA / проєкт USAID в Україні -Петра Пивовара.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи, керівники структурних підрозділів виконавчих органів ради, депутати селищної ради, активні мешканці громади, представники освітніх та медичних закладів.

Під час зустрічі були презентовані основні положення проектів документів. Учасники заходу мали можливість висловити свої зауваження та пропозиції, тож обговорення пріоритетів розвитку громади було активним.

Усі конструктивні зауваження та пропозиції будуть враховані під час доопрацювання проектів Стратегії та Плану заходів.

Ознайомитися з проектами документів та залишити свої зауваження можна на офіційному сайті Черняхівської селищної ради за посиланням: https://chernyahivska-gromada.gov.ua/strategiya-rozvitku-gromadi-15-09-13-17-05-2021/ .