Пам`яті Воїна. Бондарчук Дмитро Леонідович

БОНДАРЧУК

Дмитро Леонідович

матрос

16.07.2000 – 22.10.2023 рр.

Дмитро Бондарчук народився 16 липня 2000 року в с.Клітище Черняхівського району на Житомирщині. Навчався в Клітищенський школі І-ІІ ступенів, після закінчення якої продовжив навчатися в Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій, де здобув професію «Шліфувальник-полірувальник виробів з каменю», і розпочав свій трудовий шлях в сфері приватного каменеобробного бізнесу. Настільки захоплювався всім, що пов’язано з каменеобробкою, що вирішив вивчити всі тонкощі і секрети цієї професії, до якої мав талант.

Дмитро Бондарчук був світлою людиною, надзвичайно скромним, щирим, доброзичливим, цілеспрямованим, відповідальним, турботливим сином та братом, воїном і побратимом, відважним захисником, справжнім патріотом.

Захисник був призваний по мобілізації 11 березня 2023 року. Молодий воїн мужньо долав складнощі військової служби, закарбовуючи твердість чоловічого характеру в боях та наближаючи Перемогу. Завжди намагався підтримувати високий моральний дух, турбувався про інших. Він був цілеспрямованим та наполегливим.

Герой загинув 22 жовтня 2023 року біля н.п Кринки Херсонської області, будучи до останнього подиху вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

У вічній скорботі залишились його батьки – Неля Дмитрівна і Леонід Миколайович та брат Вадим, який також захищає Батьківщину.

Вічна пам'ять та слава Герою!