в Черняхівській центральній бібліотеці за участі ветеранів відбулася година історичної правди «Неоголошена війна»

Дата: 26.02.2024 08:30

24 лютого 2022 року – день, котрий змінив життя кожного українця. Насправді всі ми знаємо, що війна йде вже десять років. За останні два роки ми всі пережили багато складних подій, вони були дійсно важкими.

Сьогодні вже 2024 рік. Ми стали дорослішими, стійкішими та впевнилися, які ми сильні. Це роки єдності та стійкості всіх громадян України заради Перемоги, роки волонтерства та підтримку ЗСУ, роки гірких втрат та вічної пам’яті Героїв, які віддали своє життя заради нас.

В ці важливі для українців дні в Черняхівській центральній бібліотеці відбулася година історичної правди «Неоголошена війна». У заході взяли участь голова Черняхівської організації ветеранів, ветеран АТО Констянтин Мікушин, депутат селищної ради, учасник АТО, учасник російсько-української війни, головний сержант бойової роти Олександр Козачок та учні 8-В класу Черняхівського ліцею № 2.

Гості розповіли школярам про свій військовий досвід, поділилися історіями із життя, дали настанову на майбутнє. Також воїнам були передані листівки зі словами подяки від дітей та книги для військових, які проходять реабілітацію у медичних центрах.

Усіх загиблих воїнів-Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Сьогодні історія героїзму пишеться далі. Дякуємо усім захисникам та захисницям за мужність, сміливість та самовідданість. Ви - найкращі і найсильніші. Завдяки вам майоріє синьо-жовтий прапор, завдяки вам ми вистоїми, переможемо, бо ми, українці – сильна та незламна нація!