Другі роковини повномасштабної війни

Дата: 24.02.2024 11:05

24 лютого 2024 року - другі роковини повномасштабної війни на українській землі.

Рівно два роки тому ми всі прокинулись не від звичного звуку будильника, а від шокуючого повідомлення - "Війна!". Так розпочався найдовший лютий, який триває й досі.

За цей час українці стали свідками безлічі трагедій і втрат. Були поразки і перемоги, зустрічі і прощання, довгоочікувані дзвінки і повідомлення.

Але найважче - втрачати. За фактично 10 років війни Україна втратила багато найкращих синів і доньок.

На превеликий жаль, Черняхівська громада теж оплакує своїх Героїв... Вічна шана кожному, хто своє життя поклав у цій кривавій боротьбі за Україну!

Пам'ятаймо ціну майбутньої Перемоги, яка обов'язково буде!