24 лютого - День пам`яті Владислава Підосичного

Дата: 24.02.2024 09:00

Молодий, активний, цілеспрямований, самостійний і відповідальний - саме таким був Владислав Підосичний, чий життєвий політ обірвала клята війна...

Владислав народився 30 грудня 1998 року в селі Бежів на Черняхівщині.

2019 році був призваний на службу до лав ЗСУ. З 2020 року став учасником бойових дій на сході України.

Загинув 24 лютого 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Охтирка Сумської області.

Указом Президент України № 117/2022 від 8 березня 2022 року «Про відзначення державними нагородами українських воїнів» сержанта Підосичного Владислава Володимировича за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Міською адміністрацією міста Суми Владислава Підосичного нагороджено орденом "Захисник України Герой міста Суми" (посмертно) від 14.06.2023 р.

Вічна пам'ять і слава Герою!

ПАМ'ЯТАЄМО!