Спартакіади школярів: в Черняхові пройшли змагання з волейболу

Дата: 23.02.2024 08:12

22 лютого 2024 року в рамках Спартакіади школярів Черняхівщини, яка проводиться за сприяння Черняхівської селищної ради та відділу освіти, молоді та спорту, на базі ліцеїв №1 та №2 в Черняхові пройшли змагання з волейболу.

Учасницями змагань стали юні волейболістки з восьми закладів громади. Найцікавіші сутички між командами на спортивному майданчику були за визначення переможців і призерів змагань, спостерігалась інтрига та справжня боротьба за першість.

На майданчику важлива не лише фізична сила, але й розуміння гри, командний дух та величезне бажання перемагати. Глядачі мали змогу насолоджуватись вправною волейбольною грою. Кожен розіграш, кожен момент вимагав напруження та енергії, яка була відчутна й за межами спортивного майданчика.

У підсумку волейбольних двобоїв

І місце посіла команда Черняхівського ліцею №1,

ІІ місце - команда Черняхівського ліцею №2,

бронзові призери - команда Головинського ліцею.

Найголовніше - дівчата здобули ігровий досвід та багато емоцій. Команди отримали в нагороду кубок, медалі та грамоти.

Під час церемонії нагородження всі присутні вшанували світлу пам’ять загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та подякували за їх щоденний захист, за можливість організовувати та проводити такі змагання.

Вітаємо команди, вчителів фізичної культури та бажаємо подальших перемог!