Про важливість військово-патріотичного виховання серед молоді

Дата: 22.02.2024 08:29

21 лютого 2024 року в конференц-залі відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради відбулася нарада з керівниками ліцеїв  та учителів предмету «Захист України», на якій розглядалися питання щодо військово-патріотичного виховання серед молоді, викладання предмету «Захист України», вступу юнаків до вищих військових навчальних закладів, безпечного перебування здобувачів освіти в укриттях під час повітряної тривоги тощо.

У заході взяли участь: начальник відділу цивільного захисту населення, мобілізаційної та оборонної роботи Черняхівської селищної ради Сергій Герасимчук, начальник дев’ятого відділу Житомирського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Іваницький, начальник відділу рекрутингу та комплектування Житомирського РТЦК та СП Богдан Чайківський, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради Надія Кирийчук, головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Світлана Колядич, Лариса Мазур.