Патріотична година "Небесна сотня білих журавлів" в Черняхівській центральній бібліотеці

Дата: 20.02.2024 09:26

20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Саме в цей день, 10 років тому, в середмісті Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх, разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

До Черняхівської центральної бібліотеки  на патріотичну годину "Небесна сотня білих журавлів" завітали учні 10-го класу Черняхівський ліцей №2 Черняхівської селищної ради . Під час заходу згадали Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Із покоління в покоління будуть передавати спогади про тих, хто залишив земне життя там, на Майдані.

Пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити, змінювати себе та країну.