Вітаємо Општу Іванну з дипломом ІІ ступеня на ХVIIІ обласній виставці-конкурсі «Чарівний пензлик»

Дата: 19.02.2024 09:09

Можливо, це ілюстрація

Цьогоріч на ХVIIІ обласну виставку-конкурс «Чарівний пензлик» надійшло 100 малюнків із 44 територіальних громад Житомирщини. Тема заходу - «Знай і люби свій край».

Учасники подавали творчі роботи, які в художній формі відтворюють красу рідного краю, думки про мир, висвітлюють національне надбання та традиції Поліського краю.

При оцінюванні члени журі враховували ідею автора та її втілення, естетичність і якість виконання малюнка, оригінальність та новизну, трудомісткість, відповідність віку.

Дитячі малюнки – це завжди захопливий світ дитинства, радості та мрій.

Почесне ІІ місце у середній віковій категорії 11-14 років зайняла юна художниця КЗПО "Будинок дитячої та юнацької творчості" Черняхівської селищної ради Општа Іванна, вихованка студії "Дивоцвіт" (керівник - Сарата Тетяна Іванівна).

На зображенні може бути: 1 особа та усміхається

Іванночка - талановита дівчинка, малюнки якої сповнені глибокого значення. Незважаючи на юний вік, вона має своє сформоване творче кредо, і свій авторській стиль, де талант, наполегливість та розум переплелися в єдинє.

Ми щиро вітаємо Іванну та Тетяну Іванівну з перемогою та бажаємо натхнення і наснаги, цікавих ідей і успішної передачі свого сприйняття світу в своїх роботах та ще більше творчості,яка відкриває вражаючий світ дитинства та відчуття щастя !

Дякуємо всім учасникам за активність та творчість!