Поліцейські відшукали телефон, який незаконно привласнив собі невідомий

Дата: 15.02.2024 17:12

14.02.2024 року о 10:39 год. до чергової частини Житомирського РУП по лінії «102» надійшло повідомлення та в подальшому з письмовою заявою звернулась жителька Черняхова, яка повідомила про те, що втратила свій мобільний телефон.

Подія трапилась 13.02.2024 року близько 15:40 год. в приміщенні магазину «Наш край» в Черняхові. Жінка мала намір в терміналі «Приват Банку» зняти грошові кошти та дістала свій мобільний телефон марки «Xiaomi» і залишила його там. Через деякий час вона повернулась за своїм гаджетом, але його там не знайшла. Кілька разів потерпіла телефонувала на свій мобільний з телефону доньки, однак чоловік, який привласнив чуже майно, відмовився повертати його власниці. Після цього жінка звернулась із заявою до поліції. Дільничні офіцери поліції ВПД №1 з`ясували, що чужий телефон собі привласнив громадянин О. з с.Торчин.

Сума матеріального збитку - близько 5000 грн.

На місце пригоди виїжджала СОГ Житомирського РУП. У підозрюваного вилучили телефон потерпілої. Відкрито кримінальну справу за ст.190 ч.1 КК України "Шахрайство".