Вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 16:07

Сьогодні, 15 лютого, ми вшановуємо пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочена до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

Афганська війна продовжувалася з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч - громадяни України. В Афганістані загинули 2572 наших співвітчизники.

Черняхівським будинком культури Черняхівської селищної ради було організовано мітинг біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.