Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Дата: 12.02.2024 15:18

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 -09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95 ,     бензин А-92, дизельне паливо) (ідентифікатор закупівлі: № UA-2024-02-09-013383-a)

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

450 515,00 грн. (Чотириста   п’ятдесят  тисяч  п’ятсот  п’ятнадцять   грн. 00 коп.) розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на  2024 р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби ( враховуючи використання бензину та дизпалива за 2023 рік). Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 та обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін. На сайті Мінфіну взяті середні ціни на пальне по Житомирській області станом на 09.02.2024 р.  Інформація із загальнодоступного джерела щодо середньоринкових цін (https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel)