Реінтеграційна програма «Кіберзахисники»

Дата: 12.02.2024 10:00

Фонд цивільних досліджень та розвитку США за підтримки U.S. Department of State спільно з Мінветеранів та Національний координаційний центр кібербезпеки при Рада національної безпеки і оборони України розпочинають реінтеграційну програму «Кіберзахисники».

Головна мета – створити умови для здобуття ветеранами необхідних навичок та знань для успішної кар'єри в галузі кібербезпеки. Ініціатива передбачає комплексне навчання з кіберзахисту та кібероборони, а також підтримку у працевлаштуванні в державному секторі або можливість працювати в інституціях сектору кібербезпеки України.

Програма «Кіберзахисники» включає:

🔹 навчання від провідної української компанії з кібербезпеки Cyber Unit Technologies у сфері аналітики, OSINT, аудиту та пентесту;

🔸 поглиблення знань англійської мови у школі @ British Council Ukraine;

🔹 кар'єрне консультування від платформи з працевлаштування та рекрутингової агенції Lobby X;

🔸 психосоціальну підтримку, щоб учасники могли успішно реінтегруватися в суспільство після повернення з війни.

Долучитись до програми можуть ветерани та ветеранки України, які є демобілізовані та мають відповідний документ, що підтверджує цей статус (чий стан здоров'я дозволяє ефективно навчатися онлайн та/або офлайн 4 години щоденно).

Умови участі:

◾️ знання англійської мови на рівні не нижче рівня А2;

◾️ базові знання у сфері кібербезпеки чи IT;

◾️ перебування у м. Київ на період навчання;

◾️ успішне проходження двох етапів відбору;

◾️ вмотивованість.

Навчання розпочинається 04 березня 2024 року та триватиме чотири місяці. Навчання буде проходити в онлайн та офлайн форматі.

🔗 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/n8qfe5KXLBC5N6QN6

Дедлайн подання заявки на участь: 22 лютого 2024 року.

Долучайтесь до ініціативи, щоб разом змінювати життя та зміцнювати систему кібербезпеки України!

#Кіберзахисники #Кібербезпека #Україна #Ветерани #Ветеранки #Реінтеграція