В ЦНАПі Черняхівської селищної ради громадяни можуть отримати 118 різноманітних адміністративних послуг

Дата: 09.02.2024 12:50

ЦНАП – це, насамперед, комфорт та зручність, комплексний підхід до обслуговування, економія часу відвідувачів.

В Центрі надання адміністративних послуг Черняхівської селищної ради громадяни можуть отримати 118 різноманітних адміністративних послуг.

З 1 січня по 31 грудня 2023 року в ЦНАПі опрацьовано 11015 звернень громадян щодо надання адміністративних послуг, серед яких:
•    послуги Державного земельного кадастру – 880;
•    реєстрація місця проживання та видача Витягів з реєстру територіальної громади – 5985;
•    державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 3425;
•    послуги місцевого значення (містобудування, благоустрій, житло, тощо) – 526;
•    послуги державної інспекції архітектури та містобудування (ДІАМ)-199

У звітному періоді за платні послуги, з яких стягується адміністративний збір, до місцевого бюджету надійшло 1713800 грн, (державна реєстрація речових прав на нерухоме майно - 857,6 тис. грн, послуги ЦНАП - 856,2 тис.грн,)

З переліком послуг, контактами ЦНАПу та графіком прийому громадян, інформаційними та технологічними картками, нормативною базою та актуальними новинами можна ознайомитись на офіційному сайті Черняхівської селищної ради за посиланням:  https://chernyahivska-gromada.gov.ua/cnap-10-23-54-17-02-2021/.

У приміщенні Центру у 1-й четвер місяця з 10:00 до 13:00 проводиться прийом громадян фахівцями Безоплатної правничої допомоги.

У ЦНАПі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти шляхи їх вирішення.

Крок за кроком ми намагаємося будувати сучасний, європейський сервісний ЦНАП, орієнтований на потреби громадян.

Відвідувачі мають можливість скористатися платіжним терміналом, безкоштовним Wi-Fi, а також тут створені всі умови для комфортного перебування осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Адміністратори черняхівського ЦНАПу постійно працюють над підвищенням рівня своїх професійних навичок, адже якість надання адмінпослуг переважно залежить від компетентності працівника.

Для працівників ЦНАПу Черняхівської селищної ради важливий  зворотній зв’язок щодо якості послуг, для цього відвідувачі мають можливість поділитися своїми враженням за допомогою унікального QR-коду, який розміщений у ЦНАП.

Ми працюємо для вас!

Руслана  КРАСНОБОКА,