Пройшов перший етап XVIII обласної виставки-конкурсу "Чарівний пензлик"

Дата: 08.02.2024 14:19

У середу, 07 лютого 2024 року, на базі КЗПО "Черняхівський БДЮТ" відділом освіти,молоді та спорту Черняхівської селищної ради був проведений перший етап XVIII обласної виставки-конкурсу "Чарівний пензлик" за темою "Знай і люби свій край".

До участі в конкурсі було подано 29 робіт здобувачів освіти закладів позашкільної та загальної освіти віком від 06 до 18 років Черняхівської громади.

При оцінюванні враховувалася ідея автора та її втілення, естетичність та якість виконання, оригінальність, відповідність представленого опису роботи вимогам, структурі.

Переможцями у трьох вікових категоріях,які 15 лютого 2024 року представлять нашу громаду на XVIII обласному конкурсі "Чарівний пензлик", стали:

• 06-10 років - Василенко Софія (БДЮТ,керівник Сарата Т.І.);

• 11-14 років - Општа Іванна(БДЮТ,керівник Сарата Т.І.);

• 15-18 років - Бугайчук Олександра (Селянщинський ліцей,керівник Черноус І.П.)

За підсумками огляду були визначені переможці у всіх вікових категоріях:

• 06-10 р.:

1 місце - Василенко Єлизавета (4-В клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Янович Н.П.),

Безугла Злата (4-А клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Костюк Л.І.,),

Швейцарський Костянтин (1 клас, Селянщинський ліцей, керівник Попроцька О.Р).

2 місце - Хоменко Злата (3-В клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Хоменко Г.В),

Бачаєва Заріна (4-Б клас, Черняхівський №2, керівник Кутова Н.М.),

Демченко Анастасія (4-Б клас, Черняхівський №2, керівник Кутова.Н.М.).

3 місце - Шкуринська Влада (4-Б клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Кутова Н.М.),

Трохименко Влад (3-В клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Горбалюк В.С.),

Вертецька Марія (4-В клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Янович.Н.П.).

• 11-14 років:

1 місце - Бугайчук Наталія (8 клас, Селянщинський ліцей, керівник Попроцька О.Р.),

2 місце - Янович Софія (8-Б клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Буднік Л.Є.),

3 місце  - Герасимчук Ольга (8-Б клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Буднік.Л.Є.), Бенедюк Богдан (5-В клас, Черняхівський ліцей №2, керівник Буднік.Л.Є.).

• 15-18 років:

1 місце - Поліщук Анастасія (9 клас, Бежівська гімназія, керівник Поліщук Ю.П.).

Вітаємо всіх учасників та їніх керівників, бажаємо переможцям гарних результатів на обласному етапі конкурсу "Чарівний пензлик"!

Тетяна Хоменко