Черняхівські дизайнери отримали перемогу в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір»

Дата: 07.02.2024 09:59

Завершився обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних паперових костюмів «Стильний папір». Свої роботи представили 63 юних дизайнери Житомирської області, серед яких і вихованки КЗПО "Станція юних техніків" Черняхівської селищної ради.

Учасники власноруч виготовляли костюми та аксесуари на тему «Дерево життя», використовуючи різні види паперу та техніки паперової пластики. Одна з вимог до конкурсних робіт - костюм повинен мати не лише гарний вигляд, а й бути функціональним.

Юні черняхівські дизайнери дуже гідно представили нашу громаду на цьому конкурсі: за високу художню майстерність представлених костюмів, вихованки гуртка СЮТ (керівник - Демчук Олена Валеріївна) стали переможцями та призерами.

• Демчук Віолетта - абсолютний переможець.
  • Поліщук Олександра - абсолютний переможець.
  • Малашевич Вероніка - абсолютний переможець.
  • Євпак Дарія - І місце.
  • Хоменко Злата - Імісце.
  • Тимченко Софія - ІІ місце.
  • Іванюха Ангеліна - ІІ місце.
  • Поліщук Євгенія - спец.диплом.

Вітаємо талановитих вихованців та керівника! Бажаємо успіхів і творчого натхнення для подальших перемог!

Дякуємо ЗСУ! Низький вам уклін і щирі побажання здоров’я й успіхів. Повертайтесь додому живі та здорові! З вами вся Україна.