Вітаємо спортсменів Черняхівщини з гарними результатами на чемпіонаті Житомирської області з настільного тенісу!

Дата: 05.02.2024 09:53

У суботу, 03 лютого 2024 року, в смт Пулини відбувся офіційний чемпіонат Житомирської області з настільного тенісу серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Загалом в чемпіонаті взяло участь близько 75 спортсменів області.

Після успішного виступу в залік спартакіади школярів Черняхівщини, вихованці тренера Дмитра Попроцького мали змогу зустрітись з любителями цього виду спорту з Житомира, Коростеня, Звягеля, Попільні, Коростишева та Пулин.

Вітаємо юних спортсменів Черняхівської громади та тренера з чудовими результатами: у своїй віковій категорії вихованка Дарина Протасевич посіла 2 місце, а Ліана Шевчук зайняла 4 місце!

Черняхівська ДЮСШ