Відбулась робоча нарада з питань економічного розвитку та цифровізації громади

Дата: 30.01.2024 17:02

У вівторок, 30 січня, за участі селищного голови Наталії Ревчук відбулась робоча нарада з керівниками відділів економічного розвитку та інвестицій, цифрового розвитку та цифровізації, під час якої обговорили основні плани роботи цих структурних підрозділів у 2024 році.

Серед пріоритетних завдань визначено:

• Схвалення  та затвердження проекту оновленої Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року  та плану заходів з її реалізації.
  • Введення в роботу системи відеоспостереження на території адміністративного центру Черняхівської селищної територіальної громади.
  • Розроблення Соціального паспорту громади спільно з ГО «Фундація простір» в рамках проєкту  USAID «Говерла».
  • Системна робота над питаннями легалізації заробітної плати, зайнятості населення, забезпечення своєчасності сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевого бюджету Черняхівської селищної ради.
  • Продовження активної співпраці з міжнародними організаціями та фондами, зокрема з Житомирським регіональним офісом в рамках проекту USAID «ГОВЕРЛА».
  • Розроблення інвестиційного паспорту громади (у розрізі старостинських округів).
  • Забезпечення розвитку та впровадження цифрових технологій у громаді.

Дякуємо ЗСУ за кожен спокійний новий день.